Email Address

info@madensel.com

Office Tel

+ 90 212 356 83 03

Office Address

Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. 1 B Blok No: 1478 Şişli İstanbul

Değerlerimiz.

İş Birliği

Madencilik ana sektörümüzdür. Cevher Hazırlama ve Zenginleştirme, Mineral Alım - Satımı ve imalatını yaptığımız makine ve ekipmanlarımız için İş birliği yapmak isteriz. Kendi imalatımız olan, patenti ve tasarımları bizlere ait olan ekipmanlarımızın pazarlanması için her ülkede bir temsilci arıyoruz.

İmalatlarımız

30 yıllık tecrübelerimizin çoğunluğu ithal ürünlerin pazarlanması üzerinedir. Lakin, butik üretim yapan bu firmalar bir başka firma ile birleşip, günümüzün devasa küresel firmalarını oluşturdular. Aynı butik atölyede üretilen ürünlerin fiyatları ise küresel firmalarca katlandı. Bu nedenle, dersimizi çalıştık, kendi tasarımlarımızı yerli imal edebiliyoruz.

Projelerimiz

Türkiye'de ve komşu ülkelerde pek çok projeler geliştirdik. Kömür Yıkama Tesisleri, Krom Zenginleştirme Tesisleri, Altın Zenginleştirme Tesisleri, Kum Yıkama Tesisleri, Kuvars Öğütme ve Mikronize Ayırma, Kalsit Öğütme ve Mikronize Ayırma, Manyezit Zenginleştirme, Feldspat Zenginleştirme, Florit Zenginleştirme Tesisleri vb.

Çözüm Ortaklarımız

Bir projeyi çalışıp, hayata geçirebilmek için beraber çalıştığımız çok değerli çözüm ortaklarımız var. Senelerdin bizler ile birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz çözüm ortaklarımız ile projelerimizi hayata geçirmeye çalışıyoruz.

Yatırımlar

Bir tesisin kesintisiz çalışması ve yatırımcısına kazandırması gerekir. Doğru ekipman seçimi, kalifiye iş gücü seçimi ve düşük enerji tüketimi için çalışmalar yapmak gerekir. Tam bu noktada, yatırım maliyetlerinin ve işletme maliyetlerinin rekabetçi olması için kaliteli ürünlerimizi sunuyoruz.

Ekonomi

Ülke ekonomilerin kalkınması için ülkelerin kendi kaynaklarını işlemesi ve ülkesinin kalkınmasında katkı da bulunması gerekir. Bu nedenle, Doğal kaynaklarımızı aramalı, bulmalı, işlemeli ve ekonomimize kazandırmalıyız.

image

Madencilik ana sektörümüz olmak üzere geniş bir çalışma alanında faaliyet gösteriyoruz. Cevher Hazırlama ve Zenginleştirme tesisleri için testler, analizler, tasarımlar, akım şemaları, kütle dağılım tabloları, projeler, yerli imalat ekipmanlar, makineler ile anahtar teslim tesisler yapıyoruz. Doğl Taşlarımız her türlü makine ekipman ve sarf malzeme tedarik edebiliyoruz. Temsilciliklerimiz ile çok geniş bir yelpazede ekipman tedarik edebiliyoruz.

image